مرحله مقدماتی بخش شفاهی بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت برگزار شد

۰۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۶ کد خبر : ۷۹۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۶۲
مرحله مقدماتی بخش شفاهی بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت با حضور داوران بین المللی به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات و توسط اداره نماز، فرهنگ اسلامی، قرآن و عترت برگزار گردید.

این دوره از مسابقات در بخش های اذان، تواشیح، حفظ (کامل، ۱۰ جزء، ۵ جزء و ۲۰ جزء)، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده از میان اساتید، دانشجویان و کارمندان این واحد دانشگاهی در مسجد امام علی (ع) مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

نتایج این مسابقات به شرح ذیل است:

اعلام نتایج بیست ودومین دوره مسابقات مرحله مقدماتی قرآن و عترت

 

ترتیل

 

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام و نام خانوادگی

ردیف

۹۵

نفر اول

علوم پایه

ترتیل

ابوالفضل روز بهانی

۱

۹۲/۲۵

نفر دوم

علوم انسانی

ترتیل

عباس علی بابائی

۲

۹۰/۲۵

نفر سوم

مهندسی پزشکی

ترتیل

سید علی حسینی بشیر

۳

 

 

برادران تحقیق

 

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

۵/۹۴

نفر اول

الهیات

تحقیق

محمد جواد جاوری

۱

۹۲

نفر دوم

مدیریت

تحقیق

داوود غفور زاده

۲

۶۶

نفر سوم

مهندسی مواد

تحقیق

محمد شریعتی

۳

 

برادران اذان

 

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

۵۴/۵

نفر اول

الهیات

اذان

احمد غلامحسینی

۱

                           
 

 

حفظ برادران

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

۹۷/۷۵

نفر اول

برق وکامپیوتر

۵ جزء

حسین حاجی بابائی

۱

۱۰۰

نفر اول

فنی مهندسی

۱۰ جزء

امین بسطامی

۲

۹۹/۵

نفر اول

مکانیک

۲۰ جزء

سجاد بیات

۳

۱۰۰

نفر اول

مواد

۳۰ جزء

محمد رجبی

 

۴

 

 

خواهران ترتیل

 

 

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

۶۴/۵

نفر اول

علوم پایه

ترتیل

زهرا جعفر زاده

۱

۶۳

نفر دوم

مهندسی پزشکی

ترتیل

شکوفه قرانی

۲

۶۲/۵

نفر سوم

علوم پایه

ترتیل

فاطمه جاودان

۳

             
 

 

خواهران تحقیق

 

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

 

۵۷۵

نفر اول

مهندسی پزشکی

تحقیق

آیلار اسلامی ساعد

۱

 

۴۵/۵

نفر دوم

صنایع غذایی

تحقیق

لیلا ضیافر

۲

 

۴۴

نفر سوم

علوم انسانی

تحقیق

مریم طهماسبی

 

۳

 

 

 

خواهران حفظ کل

 

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

 

۷۹/۵

نفر اول

مدیریت

حفظ کل

سیده زهره حسینی

۱

 

۷۵/۵

نفر دوم

علوم پایه

حفظ کل

زهرا طحان پور

۲

 

 

 

خواهران ۲۰ جزء

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

۹۴/۵

نفر اول

علوم پایه

۲۰ جزء

ناهید گلاب فروش

۱

۷۹/۵

نفر دوم

علوم پایه

۲۰ جزء

اکرم زاهد

۲

 

 

خواهران ۵ جزء

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

۹۸/۵

نفر اول

محیط زیست

جزء ۵

فاطمه زندی

۱

 

 

 

خواهران ۱۰ جزء

امتیاز

رتبه

نام دانشکده

رشته امتحانی

نام ونام خانوادگی

ردیف

۹۲

نفر اول

علوم پایه

۱۰ جزء

زهرا جعفری

۱

 

نفر دوم

علوم پایه

۱۰ جزء

فهیمه ساجدی مهر

۲